Bizden Haberler

 

Çalıştığımız ve geliştirmekte olduğumuz baskı teknolojileri..

Sublimasyon Baskı

 
Solution

Sublimasyon etiket baskısı, Renkli kupa ve şapka türünde sublimasyon baskıya uygun ürünlere uygulama yöntemleri..

Devamı...
 
     
 

 

Seçtiğiniz fotoğrafları sizin isteğinize göre t-shirt'ün önüne veya arkasına baskı yapabilmekteyiz.

T-Shirte baskı günlük yada haftalık değildir. T-shirte yapılan baskı oldukça kalıcı olur.Sizde resimlerinizi t-shirt e bastırarak sevdiklerinize güzel ve kalıcı bir hediye bırakabilirsiniz.
Her Türlü Tshirt e Baskı Yapılabilmektedir.: Small, Medium, Large, Xlarge

Tişörtün üzerine direk baskı:Direk baskı ile kumaş üzerine boya basıldığı için baskının yapıldığı kumaş nefes alma özelliği kazanmaktadır.Kullanım esnasında transfer baskıya göre terleme yapışma kabarıklık hissetme minumum seviyededir.

Transfer Baskı Metoduyla: A3 Boyutuna (30x40cm) kadar baskı yapılabilir.Açık Renkli Zeminlere ve Koyu Renkli zeminlere uygulanabilir.Üretim hızlı olmaktadır.Fiyatı düşüktür.Fotoğraf,logo vb.herşey kolaylıkla uygulanabilir.

Sublimasyon Baskı Metoduyla;A3 Boyutuna (30x40cm) kadar baskı yapılabilir.Polyester,Saten vb kumaşlara baskı yapılabilmektedir.Yapılan baskı son derece kaliteli ve yüksek ısıda bile yıkamaya dayanıklıdır. Açık zemin baskılarında yapılan baskı el ile bile hissedilemeyecek kadar ince olmaktadır.Koyu Renk zemin baskılarında araya flok malzeme konularak baskı yapılır.Bu da yüzeyde kabarıklık oluşturmaktadır.Genelde renkli logo veya vektörel çalışmalar ile çok yıkama yapılması gereken işçi tulumları vb. yerlerde kullanılır.

Flex Kesim Baskı Metoduyla; Bu teknik ile sadece vektörel görseller ve yazılar basılır, fotoğraf basılamaz. Bu baskı yıkamaya kadar renk solması veya çıkmaya dayanıklıdır. Basılacak renkler sabittir ve çok çeşitlidir.Altın yaldızdan tutun da Kot kumaşı rengine kadar çok geniş bir yelpazesi vardır.En çok Tavsiye ettiğimiz baskı metodudur.

Dijital tekstil baskı çözümlerimiz ile bursadaki atölyemizde hizmetinizdeyiz...

 
     

©Toker Baskı Sistemleri / Tüm Hakları Saklıdır